Menüü

Oleme talvepuhkusel

Sünnipäev Zoo Seikluspargis

SÜNNIPÄEV ZOO  SEIKLUSPARGIS!

Ei ole oluline, kas oled pisike või juba täiskasvanu, seiklusi armastavad ju kõik! Nii ka meie! Sünnipäev seikluspargis jääb kauaks meelde sünnipäevasangarile ja külalistele! Endise laste loomaaia territooriumil asuvas Zoo Seikluspargis saavad ronida kõik- nii pisikesed lapsed kui täiskasvanud. Lisaks on meil olemas katusega piknikuplats ning suur päikseline muruala, kus pärast turnimist on mõnus puhata ja keha kinnitada.

Miks on sünnipäev Zoo Seikluspargis eriline?

Kuna Zoo Seikluspark asub Tallinna Loomaaia territooriumil,siis saab meie juurde tulles pidada kasvõi sõna otseses mõttes terve päev sünnipäeva, sest Loomaaia kassast ostetud ühispiletidega saab ringi uudistada Loomaaias ning lisaks ronida Zoo Seikluspargis. Samuti saab vahepeal näiteks piknikuterrassil keha kinnitada ning muruplatsil päikest võtta ja mängida.
 

Kes kuhu ronida saab?

Zoo Seikluspargis on  3 eri raskusega kõrgseiklusrada,2 eraldi pikka laskumist ning suur Lastepark. Iga rajaga liigub seikleja puude otsas turvaliselt takistusi ületades aina kõrgemale.
  • Pisemad lapsed, kel pikkust alla 115cm saavad minna Lasteparki. Lastepargid on u 70 cm kõrgusel maapinnast. Täiskasvanu saab radade kõrval kõndida ning vajadusel last abistada.
  • Lapsed alates 130cm on oodatud esimesele kolmele rajale ehk õpperajale,põnevale Avastuste Rajale ning kolmandale rajale. Lisaks saavad nad soovi korral proovida 5. ja 7.raja pikki laskumisi.
  • Üle 140cm lapsed ja täiskasvanud saavad soovi korral vallutada kõiki kõrgseiklusradu ning teha eraldiseisvaid laskumisi.
 
Seiklusradade kohta leiad rohkem infot - radade reeglid
 
Lapsevanem ronima ei pea, kuid kuna seikluspark toodab positiivseid emotsioone nii lastele kui täiskasvanutele on see soovitatav. Täiskasvanu saab läbida kõik rajad.

Lepingud

  • Iga klient sõlmib enne rajale minekut seikluspargiga kirjaliku lepingu
  • Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku nõusolekul ehk allkirjastatud lepingu esitamisel
Täiskasvanu saab vastutada kuni 4 lapse eest. Laps võib ronima tulles esitada vanema poolt eelnevalt täidetud ja allkirjastatud lepingu. SOOVITAME lepingud eelnevalt  koos kutsega külalistele edastada. Nii saavad lapsed täisealise täidetud lepingu seiklusparki tulles kaasa võtta. Lepingu leiab ning saab välja trükkida meie kodulehelt:

Kuidas ronida?

  • Alustame ohutusinstruktaažiga.
  • Esimene rada on ÕPPERADA. Õpperajal jälgib instruktor kõiki seiklejaid, veendudes, et lapsed oskavad oma turvavarustust kasutada ja on ohutusreeglitest aru saanud.
  • Kui õpperada turvaliselt läbitud, võib seiklus alata! Instruktor lastega rajale kaasa ei lähe, vaid jälgib lapsi maa pealt ning vajadusel aitab.

Kaua ronimine aega võtab?

Kõikide radade läbimine võtab aega umbes 2,5 tundi. Esimese 3 raja läbimine  umbes 1,5 tundi. Ajapiirangut ei ole, radu võib läbida ka mitu korda.
OLULINE! Palume broneeritud kellaagadest kinni pidada.
SOOVITAME  koguneda Loomaaia kassa juures vähemalt pool tundi enne sünnipäevapeo algust. Nii on aega piletid osta, Seiklusparki kohale jalutada ning kõik külalised saavad koos seiklusrajale minna.
Ronimise ja piknikuplatsi palume eelnevalt broneerida.
Seikluspargis näeme!