Menüü

AVAME JUBA VARSTI

+372 56855044

Laste sünnipäevad

SÜNNIPÄEV ZOO  SEIKLUSPARGIS! Lapsed armastavad seiklusi! Nii ka meie! Sünnipäev seikluspargis jääb kauaks meelde sünnipäevasangarile ja külalistele! Endise laste loomaaia territooriumil on valmimas mängu -ja piknikuala, kus on mõnus peale seiklust puhata ja näiteks sünnipäevatorti süüa.

Kes kuhu ronida saab?

Zoo Seikluspargis on  3 eri raskusega seiklusrada. Iga rajaga liigub seikleja puude otsas turvaliselt takistusi ületades aina kõrgemale. Rajad on sobivad  lastelekel pikkust 130 cm ja rohkem. Lisaks sinisele, punasele ning mustale seiklusrajale ootab külastajaid iseloomult pisut lihtsam Avastuste Rada. Avastuste Rada pakub  mõistatamist ning  põnevaid fakte loomaaia asukate kohta. Peale seiklust saad soovi korral kaardi abil mänguga seotud loomi tervitama ja uudistama minna. Avastuste Rajale on oodatud täiskasvanud ning lapsed alates pikkusest 115 cm. Kõige pisematele vanuses 2-7 aastat on meil 2 põnevat lasteparki. Lastepargid on u 70 cm kõrgusel maapinnast. Täiskasvnu saab radade kõrval kõndida ning vajadusel last abistada. Seiklusradade kohta leiad rohkem infot - radade reeglid
  • LASTEPARK on sobilik lapsele vanuses 2-7 aastat
  • ÕPILANE pikkuses alates 115 cm saab läbida Avastuste Raja
  • ÕPILANE kellel pikkust 130 cm ja rohkem saab läbida Avastuste Raja ning 3 seiklusrada.
  • Lapsevanem ronima ei pea, kuid kuna seikluspark toodab positiivseid emotsioone nii lastele kui täiskasvanutele on see soovitatav. Täiskasvanu saab läbida kõik rajad.

Lepingud

  • Iga klient sõlmib enne rajale minekut seikluspargiga kirjaliku lepingu
  • Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku nõusolekul ehk allkirjastatud lepingu esitamisel
Täiskasvanu saab vastutada kuni 4 lapse eest. Laps võib ronima tulles esitada vanema poolt eelnevalt täidetud ja allkirjastatud lepingu. SOOVITAME lepingud eelnevalt  koos kutsega külalistele edastada. Nii saavad lapsed täisealise täidetud lepingu seiklusparki tulles kaasa võtta. Lepingu leiab ning saab välja trükkida meie kodulehelt:

Kuidas ronida?

  • Alustame ohutusinstruktaažiga.
  • Esimene rada on ÕPPERADA. Õpperajal jälgib instruktor kõiki seiklejaid, veendudes, et lapsed oskavad oma turvavarustust kasutada ja on ohutusreeglitest aru saanud.
  • Kui õpperada turvaliselt läbitud, võib seiklus alata! Instruktor lastega rajale kaasa ei lähe, vaid jälgib lapsi maa pealt ning vajadusel aitab.

Kaua ronimine aega võtab?

Kõikide radade läbimine võtab aega umbes 2,5 tundi. Esimese 3 raja läbimine  umbes 1,5 tundi. Ajapiirangut ei ole, rajad on ühekordseks läbimiseks. OLULINE! Palume broneeritud kellaagadest kinni pidada. SOOVITAME  koguneda vähemalt 15 minutit enne sünnipäevapeo algust. Nii saab  instruktaaži alguseks kõigile varustus kätte ja selga aidatud ning saate kõik üheskoos ronimisega algust teha. Ronimine palume eelnevalt broneerida. Seikluspargis näeme!